Şimdiye kadar yaptığımız çalışmaların her biri benim için ayrı bir güzel. Ne der ünlü sanatçılar; Her biri benim çocuğum gibidir,fakat bu şarkıyı çalarken ve “Gitar Dersi” videosunu çekerken ayrı bir keyif aldım.

Mustafa Sandal’ ın ilk çalışması olan Gölgede Aynı albümü 1996 yılında yayınlandı. Tamamı 96 da yayınlandı da nesi özel? Bak dostum özelliği şu; hayatımda aldığım ilk orijinal albümdür kendisi. Albümde öyle güzel şarkılar vardı ki bir sonraki albümü bekleyip onu, sonra diğerini satın aldım derken orijinal kayıt almanın ne güzel olduğunu anladım. Walkmen kullanırdık o senelerde ve yanımızda bir belki iki kaset taşırdık. İşte o kasetlerden biri garanti Mustafa sandal olurdu benim için.

Geçenlerde bir reklamda Ezgi MOLA, Mustafa SANDAL’ ın “Jest Oldu” şarkısını söylüyordu ve tekrar dinlediğime mutlu oldum. Hemen çalıştım akorlarını hazırladım ve “Jest Oldu” şarkısının “akor” ritim ve sözleriyle gitar dersi hazırladık. Şarkıyı çalması ve çalışması keyifli diye düşünüyorum. Sizler için her -zaman olduğu gibi akorları ve ritimleri kendim çıkardım ve şarkı sözleri ile ritmini birleştirip ders haline getirdik.

“Mustafa Sandal Jest Oldu” şarkısı akor ritim ve sözleriyle bu şekilde programımıza dahil oldu. Lafı fazla uzatmadan “gitar dersi” ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Müzik dolu günler dileriz…