Eurovision şarkı yarışmasına katılan Mahzar Fuat Özkan üçlüsü, sahneye çağrılmak için anons edilirken “MFÖ” olarak çağırılır ve o günden bu yana grup MFÖ olarak bilinir.

Bireysel olarak incelendiğinde sahne başarılarının yanı sıra televizyon, radyo, gazete ve kitap gibi çalışmaları bulunan grup üyeleri; günümüzde konser ve canlı performansları ile bir çok kişinin sevgisini kazanmış durumda. Biz de MFÖ “Hep Yaşın 19” akor ve ritimlerini bu videoda derledik ve sizler için hazırladık.

Dikkat Müzisyen Var kanalı olarak sizler için güzel bir içerikle tekrar karşınızdayız. Daha önce grubun bir başka şarkısı olan “Yandım Yandım” akor ritim ve arpeji ile paylaşılmıştı. Yine çok sevilen ve istek alan bir şarkı ile “Hep Yaşın 19” şarkısı akorları ritimleri ile nasıl çalınır onu inceledik. Biz videoyu çekerken ve şarkıyı söylerken çok keyif aldık. Umuyoruz sizler de şarkıyı gitar ile çalışırken keyif alırsınız. Karantina sürecinde belki gitar çalmaya karar verdiniz, belki de daha önce bizleri izlediniz bilemiyorum ama bu süreçte sizlerin gitar çalmasını, müzik yapmasını sağlamak için buradayız.

MFÖ’ nün “Hep yaşın 19” şarkısı akor, ritim şarkı sözü ve diğer tüm detayları ile hem “Youtube kanalımızda” hem de “sitemizde” karşınızda. Müzik dolu günler diliyoruz…