Duman grubu, 2000 li yılların başında rock müzik piyasasına hızlı bir giriş yaptı. Gerek tarzı, gerek şarkı sözleri ve gerek konser performansı ile ilgi çeken grup, şimdiye kadar bir çok albüme imza attı. En çok bilinen şarkıları arasında Müslüm Gürses in de seslendirdiği Son Pişmanlık, Sezen Aksu’ nun seslendirdiği “Her şeyi Yak” gibi çalışmalar yer alıyor.

Geçtiğimiz yıllarda bir konser albümü yayınlayan Kaan Tangöze ve grup üyeleri kısaca DUMAN grubu, tüm dikkatleri üzerine çekti. 2005 yılında Kayseri’ de canlı performansını izleme imkanı bulduğum grup, şimdiye kadar sahnesini en beğendiğim gruplardan biridir.

“Eski Köprünün Altında” şarkısı aynı zamanda albüme de ismini vermiştir. “Eski Köprünün Altında” şarkısının akorları, ritimleri ve detaylı anlatımı ile sizler için gitar dersi haline getirildi. Youtube kanalımız “Dikkat Müzisyen Var” da görebileceğiniz gibi bu platformda da şarkının sözleri ile birlikte ders videosuna da erişebilirsiniz.

Duman Grubunun “Eski Köprünün Altında” şarkısı akorları ritimleri şarkı sözleri ve nasıl çalınacağı ile ilgili ders videosu ile karşınızda. Müzik dolu günler dileriz…