Badem grubu tahminlerime göre 2000′ li yılların başlarında müzik piyasasına girmişti. O dönem üniversitede öğrenciydim ve bahar şenliklerine badem grubunun geldiğini duyduğumda en önden yerimi almıştım. Yanılmıyorsam eğer Grup ilk stüdyo albümü ile piyasaya girdiğinde en çok sevilen şarkılarından biri “Sen Ağlama” eseri olmuştu. O dönem şenliklerde dinledikten sonra uzun bir süre çalıp söylemiştik.

Üzerinden yıllar geçmesine rağmen bizlerin ve yeni neslin bildiği bu parçanın, akor ritim ve şarkı sözleri birlikte karşınızda. Bu ders konusu olarak “sen ağlama” şarkısı hem çalması kolay hem de keyifli bir şarkı diye düşünüyoruz. Youtube kanalımızda yayınladığımız ve sitemizde şarkı sözleri ile birlikte bulabileceğiniz “Sen ağlama” şarkısı nasıl çalınır sizler için detaylı bir şekilde hazırlandı. Biz videoyu çekerken severek ve yeni başlayan arkadaşlarımı düşünerek çalıştık. Umuyoruz sizler de bu şarkıyı çalıp söylerken bizler kadar keyif alırsınız.

Badem Grubunun popüler şarkılarından “Sen Ağlama” akor ritim şarkı sözleri ve detaylarıyla karşınızda. Müzik dolu günler diliyoruz…